امروزه اکثر سازمان ها و شرکت های بزرگ برای مدیریت متمرکز و صرفه جویی در هزینه ها از Virtualization استفاده می کنند. شرکت VMware با سابقه درخشان در زمینه تولید وارائه راهکار مجازی به عنوان پیشروترین شرکت در این زمینه شناخته می شود.

لیست دوره ها

دوره Vmware VCP

یکی از نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت VMware نرم افزار VMware VCP می باشد. در این دوره افراد با یکی از قویترین سرویس های مجازی سازی به نام Vsphere آشنا می شوند. نرم افزار VMware VCP به افراد امکان نصب سیستم عامل های مختلف را به صورت مجموعه سرورهای مجازی می دهد.

دوره Vmware VDI

در این دوره افراد با نصب و پیکربندی یک پکیج نرم افزاری بنام VMware Horizon آشنا می شوند. با استفاده از این پکیج می توان سیستم عامل ها و نرم افزارهای کاربران را بر روی یک بستر مجازی نصب نمود. در این صورت همه کاربران برای استفاده از Desktop خودشان به این بستر مجازی متصل می شوند.

دوره Vmware VCAP-CIA

در این دوره به افراد نصب و پیکر بندی Vmware Vcloud آموزش داده می شود و با استفاده از این نرم افزار شرکت Vmware سازمان ها و شرکت های بزرگ می توانند Desktop as a Service , Infrastructure as a Service,Software as a Service را پیاده سازی نمایند.

 

فهرست